Kūno auskarų vėrimas (body piercing) yra praktikuojamas nuo senų senovės – savo svarbos demonstravimui. Auskaras moters klitoryje reiškė ištikimybę ir atsidavimą išvykusiam vyrui, o šie žiedo formos auskaru pritvirtindavo savo lytinį organą prie kelnių.

Dabar vyrai, norėdami sužavėti, sujaudinti ar nustebinti savo partnerę, veriasi  auskarus į spenelius, taip pat į apyvarpę, varpos galvutę, tarpvietę, kapšelį.

Moterys, siekdamos panašaus tikslo, auskarais gali papuošti varputę, mažąsias ir didžiąsias lytines lūpas, krūtų spenelius.

Auskarus į intymias kūno vietas veriamasi dėl pagrindinės priežasties – siekiant didesnio malonumo būti būti seksualiai patrauklesniam. Manoma, kad auskarai intymiose vietose kelia didesnį seksualinį pasitenkinimą ne tik pačiam asmeniui, bet ir partneriui.

Tik prieš veriantis auskarus į intymias kūno vietas reikia žinoti, kad krūtų speneliai, išorinės ir vidinės lytinės lūpos, klitoris, varpos galvutė yra jautrios kūno vietos, jautriai reaguojančios į šių vietų badymą ar dūrimą.

Populiariausi moterų auskarų vėrimo intymioje vietoje būdai –

“Christina piercing’as” – auskars įveriamas tarp lytinių lūpų ir atvirosios kalvelės. Šis vėrimo būdas yra laikomas paviršiniu, todėl dėl anatomiškos įvairovės ne kiekviena moteris gali jį turėti. Šis auskaro vėrimo būdas gali  suteikti nepatogumo jausmą ir/ar sukelti infekciją, dėvint kelnes.
“Klitorio piercing’as” – klitoris yra labai jautrus, todėl šitas auskaro vėrimas yra rekomenduojamas ne kiekvienai. Moterys, turinčios mažesnį klitorių, turi šio būdo atsisakyti, nes tai gali pažeisti vidinį nervą. Į klitorį auskarą galima verti vertikaliai arba horizontaliai.
“Vidinių lytinių lūpų piercing’as” – pats populiariausias ir neskausmingiausias auskaro vėrimas į intymią vietą, kuris tinka kiekvienai moteriai. Šis auskaro vėrimas yra pats populiariausias dėl jo estetinio vaizdo ir nedidelio skausmo.
“Auskarų vėrimas į spenelius” – tai gana dažnas  intymių vietų vėrimo būdas. Ne itin skausmingas, tačiau gali pažeisti pieno liaukas.

Taip pat rekomenduojame skaityti:

Comments are closed.