Jei Jūs jau esate apsisprendusi pasidaryti ilgalaikį permanentinį makiažą, pirmiausia ką Jums reikėtų padaryti – tai apsilankyti konsultacijoje, kurioje šios srities specialistai Jus pakonsultuos bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus bei parinks tinkamiausias makiažo spalvas ir papasakos apie pačią procedūrą. Vizito metu išsiaiškinkite, ar tai, ko Jūs norite, yra įmanoma perkelti į realybę.
Mikropigmentacijos procedūra atliekama nuskausminus. Tačiau jautresnių moterų oda proceso metu gali pradėti nemaloniai dilgčioti, skaudėti. Tai priklauso nuo to, ar žmogus yra jautrus skausmui, t.y. nuo konkretaus organizmo.
Kelias dienas po procedūros oda gali būti suerzinta, truputį paraudusi, patinusi.
Dažniausiai prieš darant galutinį pasirinkto ilgalaikio makiažo variantą, rekomenduojama atlikti odos jautrumo testą. Tokiu būdu įsitikinama, ar organizmas toleruoja pigmentą.
Praėjus trims – keturioms savaitėms po mikropigmentacijos procedūros, dažniausiai atliekama permanento korekcija. Dėl nevienodos odos struktūros pigmentas gali netolygiai išryškinti veido bruožus, todėl, jei yra reikalas, yra pataisomi kontūrai ar pigmento spalva.
Po kelių dienų oda pradeda pleiskanoti – tai natūrali organizmo reakcija į pigmento perteklių. Pleiskanojimas dažniausiai baigiasi kelių parų bėgyje, tačiau kartais jis gali užsitęsti iki poros savaičių.
Neverta jaudintis dėl permanentinio makiažo spalvų pakitimų. Jeigu procedūrą patikėjote profesionaliam, kvalifikuotam šios srities meistrui, metams bėgant makiažas bluks tolygiai šviesėdamas, o atspalviai nesikeis.