Būtų klaidinga manyti, kad norint turėti daug kasyčių yra būtina turėti tankius savo plaukus. Pilnai užtenka, kad nuosavų plaukų ilgis būtų bent 3-4 cm, kadangi kasytės bet kokiu atveju yra iš dirbtinio pluošto.

Kasytės yra pinamos į nuosavus plaukus įpinant dirbtinį pluoštą. Kasyčių pynimo būdų yra daug ir įvairiausių. Populiariausi pynimo būdai – tiesios kasytės su dirbtiniu pluoštu ar vadinami „drakoniukai” – prie galvos prigludusios kasytės.

Sintetinio pluosto dėka kasytes galima padaryti bet kokio ilgio. Tai yra ypač  aktualu trumpesnių plauku panelėms ar moterims, kurios nori turėti ilgesnius plaukus.

Į kasytes supinti plaukai reikalauja nedaug priežiūros, juos reikia rečiau plauti. Kiekvieną rytą plaukai atrodys puikiai – šukuosenos nereikia specialiai formuoti.

Tačiau jei Jūsų plaukai yra labai ploni ir pažeisti – kasyčiu pintis nereiktų, nes jos gali tik dar labiau pakenkti silpniems plaukams.

Tačiau tokią šukuoseną padaryti užtrunka ilgai – visą dieną. Tačiau ją galima išlaikyti iki pusės metų. Tai priklauso nuo to, kaip greitai auga nuosavi plaukai (kuo greičiau jie auga – tuo trumpiau pavyks išlaikyti gerai atrodančias kasytes) ir kaip juos prižiūrite.

Galima paeksperimentuoti su spalva – pinant kasytes įpinti vienu, dviem tonais šviesesnio ar tamsesnio dirbtinio pluošto, arba įpinti fantastinių spalvų turinčio dirbtinio pluošto (spektras labai platus). Tokios kasytės atrodys labai linksmai ir žaismingai.

Kasytės yra užtvirtinamos keliais būdais – labai plonomis gumytėmis, specialiais segtukais, užrišamos mazgiukas ir uždeginamos arba tiesiog uždeginamos be mazgiuko.

Taip pat rekomenduojame skaityti:

Comments are closed.