“Mano draugui tatuiruotę darė per du kartus”

Taip būti neturėtų. Profesionalus meistras gerame salone tatuiruotę padaro per vieną kartą.Neprofesionalūs meistrai, neturėdami specialios įrangos ir kokybiškų dažų, nesugeba tatuiruotės kokybiškai atlikti per vieną kartą. Tačiau darantis tatuiruotę per kelis kartus nereikalingai traumuojate odą, plius tokiuose neaiškiuose salonuose yra papildoma rizika pasigauti infekciją. Todėl Prieš darydamiesi tatuiruotę būtinai paklauskite, ar Jums ją padarys per vieną kartą. Nei sulaukiate neigiamo atsakymo, geriau tatuiruotę darykitės profesionaliame salone.

Aišku yra viena išimtis – kai tatuiruotė yra labai didelė, jos fiziškai  padaryti per vieną kartą yra neįmanoma, todėl ji daroma dalimis.

“Aš ryškinu tatuiruotę kas pora metų. Meistras man sakė, kad tai yra normalu”

Tai yra netiesa. Kokybiškai atliktos tatuiruotės iš viso nereikia ryškinti visą gyvenimą.  Kadangi originalūs tatuiravimo dažai yra labai brangūs, nes reikalauja didelės apimties ir brangių tyrimų, bei sudėtingo gamybos proceso. Neprofesionalūs meistrai daro tatuiruotes iš nekokybiškų dažų, todėl jos ir išblunka po kelerių metų.

“Mano tatuiruotė atrodo prasčiau, nei kad atrodė piešinys, tačiau meistras man sakė, kad tai yra normalu”

Ne tai nėra normalu. Profesionalus meistras padaro tatuiruotę lygiai tokią pačią, kokia yra piešinyje. Plius normalus meistras turi savo darbų katalogus, kuriuose yra įdėtos ne tik atliktų darbų nuotraukos, tačiau ir maketai, tai yra piešiniai. Tai yra daroma tam, kad klientas pamatytų darbo kokybę ir galėtų įsivaizduoti, kaip jo tatuiruotė atrodys ne ant popieriaus, bet gyvai.Nekvalifikuoti tatuiruočių meistrai dėl prastos įrangos bei dažų kokybės bei prastų sugebėjimų nesugeba kokybiškai pavaizduoti piešinio ant kūno, todėl savaip interpretuoja, pvz. supaprastina piešinį. Todėl svarbu atėjus pas meistrą išsiaiškinti, ar jis turi tokį specialų albumą, kuriame yra ne tik nuotraukos gyvos, bet ir piešiniai, – kad žinotumėte, ar Jūsų piešinys ant kūno atrodys taip pat kaip ir popieriuje.

“Man salone pasakė, kad jie daro viską steriliai, dezinfekuoja įrankius su spiritu”

Tik įrankių dezinfekcijos nepakanka, salonas turi atitikti nustatytus reikalavimus:

* Patalpa, kurioje daroma tatuiruotė turi būti visiškai atskirta nuo kitų patalpų, bet NE užuolaidėlėmis ar kartotine, dirbtine siena!

* Procedūros metu patalpoje gali būti tik klientas ir meistras, jokie kiti pašaliniai žmonės nėra įleidžiami

* Patalpos apšvietimas turi būti ypatingai geras

* Tatuiruodamas meistras privalo dėvėti vienkartines pirštines

* Atlikęs procedūrą meistras privalo iš karto panaikinti viską, kas kontaktavo su Jūsų krauju, bei tatuiruotę užklijuoti specialiu pleistru

* Po procedūros Jums turi būti kruopščiai paaiškinta tatuiruotės priežiūra

Todėl kaip matote įrankių dezinfekavimas spiritu yra nepakankamas veiksnys.

“Prestižiniuose salonuose tatuiruotės kaina žymiai didesnė, o kokybė ta pati”

Tai yra netiesa. Normalus salonas investuoja pinigus į procedūros sterilumo užtikrinimą, kokybiškus bei originalius įrankius ir dažus, specialius medicininius aparatus, todėl tatuiruotės kaina išeina brangesnė. Tačiau sveikata yra brangus turtas – nerizikuokite ja, darydamiesi tatuiruotę neaiškiuose ir neprofesionaliuose salonuose.

“Solono meistras man pasakė, kad tikri tatuiruočių meistrai piešinius kuria iš karto, tatuiruodami odą, neturėdami eskizo”

Tai yra netiesa. Normalus salonas turi keliasdešimt tūkstančių įvairiausių stilistikų piešinių, sukurtų profesionalų, specialius  žmones, kurie piešinį transformuoja pagal kliento pageidavimus. Todėl meistro siūlymas nupiešti Jums piešinį reiškia jo neprofesionalumą, darbo neturėjimą, ar paprastai tariant – neturėjimą ką veikti.

Taip pat rekomenduojame skaityti:

Comments are closed.